Twórcy Call of Duty: Vanguard osłabią słońce

Wnioski po testach beta.

  • Sledgehammer Games ujawniło listę zmian, jakie wprowadzi do Call of Duty: Vanguard
  • Studio naprawi problemy ze słońcem i wirującymi psami
  • W planach też ulepszenie balansu broni

Wczoraj zakończyła się otwarta beta Call of Duty: Vanguard i twórcy strzelanki podzielili się pierwszymi wnioskami z testów wraz ze wstępną listą przygotowywanych zmian.

Deweloperzy ze studia Sledgehammer Games obiecują, że w pełnej wersji gry osłabią słońce. Gracze sprawdzający produkcję narzekali bowiem, że światło słoneczne ich oślepiało, często utrudniając rozgrywkę.

Twórcy podkreślają również, że naprawią tak zwane „dognado”, czyli graficzny błąd, który powodował, że modele atakujących psów zaczynały wirować niczym tornado.

Ponadto lista zmian obejmuje rozwiązanie kłopotu ze wskrzeszeniami pokonanych graczy w danym miejscu mapy Royal Hotel. Autorzy wspominają również o występującym w lokacji Red Star problemie, określanym jako „raves”, choć nie jest jasne, z czym dokładnie jest związany.

Sledgehammer Games zrezygnuje też z loby z otwartym mikrofonem w trybie Search & Destroy. Do tego poprawki balansu broni, a także udoskonalenia dotyczące dźwięku i oprawy wizualnej. Więcej szczegółów deweloperzy ujawnią w późniejszym terminie.

Call of Duty: Vanguard ukaże się 5 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami