Genshin Impact - jak zdobyć Wish

Gdzie znaleźć.

Genshin Impact oferuje nietypową mechanikę odblokowywania nowych przedmiotów i postaci, przypominającą nieco loot boxy. System ten nazywa się Wish - czyli "życzenie".

Pierwsze życzenie odblokowujemy na początku przygody, zaraz po dotarciu do miasta i odparciu ataku wielkiego potwora. Możemy je wykorzystać w menu Wish (1), by spróbować wylosować nagrodę spośród dostępnych, klikając w przycisk Wish x1 (2).

wish

Wish zużywa surowiec, który nazywa się Acquaint Fate - to ten niebieski kryształ, widoczny choćby na przycisku Wish. W grze są także życzenia używające Intertwined Fate, oferujące bardziej zaawansowane nagrody na wyższych poziomach.

Jak jednak zdobywać nowe Wish i Acquaint Fate? Można je kupić za kryształy Primogems. Jeśli nie masz ich wystarczająco dużo, możesz wydać pieniądze w sklepie, by kupić walutę Genesis Crystals (3). Wymienisz ją na Primogems, także w sklepie (4), albo z poziomu menu Wish.

wish_1

Jedyny darmowy sposób na dodatkowe Wishes to po prostu granie wątku głównego i zwiększanie Adventure Rank. Po osiągnięciu konkretnych progów (np. na poziomie 13 Adventure Rank), otrzymasz czasem darmowy Wish.

Poza tym, musisz śledzić oficjalne kanały gry Genshin Impact - czasem różne okazjonalne wydarzenia są źródłem promocyjnych kodów, w których może pojawić sie coś, co pomoże ci zdobyć Wishes - na przykład Primogems.

Stale aktywny jest tylko jeden kod: GENSHINGIFT. Aktywuj go na stronie miHoYo, by zyskać 50 Primogems.

Pamiętaj, że Wishes nigdy nie są gwarancją, że otrzymasz dobrą nagrodę. Zastanów się więc, czy na pewno chcesz wydać pieniądze - w praktyce jest to bowiem hazard.

Następnie: Genshin Impact - Primogems: jak zdobyć

Spis treści: Genshin Impact - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Genshin Impact - Level: poziom postaci

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami