Alan Wake Remastered może zawierać odniesienia do innych gier Remedy

W ramach współdzielonego uniwersum.

Twórcy Alan Wake Remastered zasugerowali, że w grze pojawią się odniesienia do innych gier studia Remedy Entertainment.

Produkcja o pisarzu thrillerów i Control osadzona są w tym samym świecie, co okazało się dopiero przy okazji premiery drugiego z tytułów. Z oczywistych względów w oryginalnej wersji starszej produkcji nie pojawiły się żadne nawiązania do innych elementów uniwersum.

W rozmowie z serwisem Axios dyrektor ds. komunikacji w Remedy Entertainment - Thomas Puha - podkreślił, że w nowym wydaniu większości pierwotnej zawartości nie zmieniono. Zasugerował jednak, że mogą pojawić się nowości.

- Możemy jedynie powiedzieć, by w trakcie rozgrywki w remaster zwracać uwagę na szczegóły - stwierdził deweloper w odpowiedzi na pytanie, czy do gry trafią nawiązania do innych tytułów fińskiego studia.

Alan Wake i Control osadzone są w tym samym uniwersum, a obecnie Remedy Entertainment pracuje nad kolejnym dużym tytułem rozgrywającym się we wspomnianym świecie - nieoficjalne informacje wskazują, że jest to kontynuacja przygód pisarza.

Remaster gry z 2010 roku ukaże się 5 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami