Prawie jak Dead Space - gameplay z Negative Atmosphere wygląda obiecująco

Klaustrofobia i horror.

Zaprezentowany po raz pierwszy w 2019 roku horror Negative Atmosphere nabiera kształtów. Twórcy opublikowali nowy gameplay z produkcji inspirowanej cenioną serią Dead Space.

Akcja tytułu od brytyjskiego Sunscorched Studios toczy się na statku kosmicznym TRH Rusanov, gdzie główny bohater - Samuel Edwards - walczy z dawnymi towarzyszami z załogi, zamienionymi w potwory. Brzmi znajomo?

Stres sprawi, że z czasem stan psychiczny prowadzonego bohatera ulegnie pogorszeniu, co zaowocuje pojawieniem się kolejnych problemów - w postaci halucynacji.

„Każda decyzja wpłynie na Edwarda” - czytamy w opisie. Twórcy zapewniają, że działanie wbrew „ideałom” głównej postaci tylko pogorszy stan psychiczny.

Problemem na klaustrofobicznych korytarzach TRH Rusanov będą nie tylko zmutowani załoganci, ale także „niestabilne” roboty - niektóre agresywne, inne panikujące. „Przetrwanie jest... mało prawdopodobne” - obiecują deweloperzy.

Akcję w Negative Atmosphere obserwujemy w perspektywie trzeciej osoby, choć powyższy materiał wideo sugeruje, że zagramy także przy kamerze FPP. Data premiery nie jest znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami