4,7 tysiąca złotych za zegarek z Far Cry 6 - gadżet wkrótce w sprzedaży

Replika sprzętu używanego przez Dani.

  • Powstała replika zegarka z Far Cry 6
  • Gadżet wyceniono na 1195 dolarów, czyli około 4700 zł
  • W strzelance urządzenie redukuje obrażenia otrzymywane przez postać gracza

Firmy Hamilton i Ubisoft przygotowały replikę zegarka, który pojawi się w Far Cry 6. Przedmiot wyceniono na około 4,7 tysiąca złotych.

W nadchodzącej strzelance postać gracza otrzyma wspomniany zegarek od przywódcy rebeliantów. Ten zaś dostał urządzenie od poprzedniego prezydenta Yary jako nagrodę za uratowanie życia. Gadżet zredukuje obrażenia przyjmowane podczas biegu.

zegarek_far_cry_6_01
Replika zegarka z Far Cry 6

Replika przedmiotu o nazwie Khaki Field Titanium wkrótce trafi do sprzedaży w internetowym sklepie Hamilton. Cena nie należy jednak do niskich - produkt kosztuje bowiem 1195 dolarów, czyli około 4700 zł.

zegarek_far_cry_6_02
Replika zegarka z Far Cry 6

Producent zapewnia, że oferowany zegarek wygląda tak samo, jak oryginał z Far Cry 6. Gadżet wyposażony jest w 42-milimetrową, wykonaną z tytanu obudowę i czarną tarczę z cyfrą 6, która pochodzi z logo gry. Do tego jasnoczerwony sekundnik. Czas chodu wynosi 80 godzin.

W zestawie z urządzeniem są wymienny skórzany pasek i skórzany futerał. Przygotowano jednak ograniczoną liczbę egzemplarzy sprzętu - na rynek trafi tylko 1983 sztuk, co związane jest z fabułą gry. Nie jest jednak jasne, czy zamówienia będą realizowane do Polski.

Zobacz także: Far Cry 6 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami