Nowa postać w Genshin Impact krytykowana jeszcze przed premierą

Biedna Kokomi.

  • Gracze już teraz krytykują nową postać w Genshin Impact
  • Kokomi pojawi się w grze najwcześniej dzisiaj
  • Przyczyną są nietypowe umiejętności leczenia

Choć Sangonomiya Kokomi - nowa postać lecząca - pojawi się w Genshin Impact najwcześniej dziś wieczorem, część miłośników produkcji już teraz uznała ją za najgorszą bohaterkę w grze.

Dzieje się tak zanim jeszcze gracze mieli okazję gruntowanie przetestować nowości. Powodem kontrowersji jest zaprezentowany już zestaw umiejętności, a zwłaszcza pasywny talent zwiększający leczenie, ale kosztem obniżenia szansy na trafienie krytyczne.

Społeczność Genshin Impact podzieliła się więc na dwa obozy: jedna strona broni Kokomi przed atakami i apeluje o cierpliwość, podczas gdy inni już teraz zapewniają, że to najgorsza pięciogwiazdkowa postać, jaką wydano.

Zobacz także: Genshin Impact - poradnik i najlepsze porady

Gwiazdki oznaczają klasę umiejętności i rzadkość. Pięć to maksimum, dla najmocniejszych postaci, zdobywanych z wykorzystaniem systemu transakcji cyfrowych i „wyciąganych” ze specjalnych „życzeń”, zawierających losowe postacie i bronie. Prawie jak piłkarze w serii FIFA.

Przeciwnicy zapewniają, że Kokomi jest „gorsza niż Barbara”, inna postać lecząca. Ta druga bohaterka dysponuje wyższym trafieniem krytycznym (które w przypadku leczenia też się przydaje), a i jest też „czterogwiazdkowa”, a więc łatwiejsza do pozyskania.

Obrońcy wskazują tymczasem przykład innych kontrowersji, związanych z postacią Raiden Shogun. Umiejętności tej bohaterki znacząco różniły się ostatecznie od tego, co oferowano podczas testów beta, a opisy talentów zostały nawet błędnie przetłumaczone.

Możliwe więc, że również w przypadku Kokomi dojdzie jeszcze do zmian - argumentują. Nie mówiąc już o tym, że - jeśli wierzyć przeciekom - jako syrena może pływać przy mniejszej utracie wytrzymałości, co brzmi jak wyjątkowo przydatna opcja podczas eksploracji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami