Kena: Bridge of Spirits to hit? Pierwsze recenzje i oceny

Dziś premiera na PC i konsolach Sony.

Dzisiaj na PC, PS5 i PS4 debiutuje Kena: Bridge of Spirits - niezależna gra, która zwróciła uwagę podczas jednego z pokazów Sony. Wraz z produkcją pojawiły się pierwsze recenzje tytułu.

Z opinii dziennikarzy wynika, że projekt studia Ember Labs jest udaną pozycją. Nie brakuje wysokich ocen, a aktualnie średnia not w serwisie Metacritic wynosi 85 procent - wynik opiera się na 19 tekstach.

Przykładowe oceny Kena: Bridge of Spirits:

Niektórzy chwalą opowiadanie historii za pomocą otoczenia, podkreślając, że to właśnie sposób narracji jest jednym z najjaśniejszych elementów gry. Zwracają też uwagę, że pomimo mnóstwa uroku historia skrywa dużo mroku. Tytuł porównywalny jest do Okami i starszych Zeld.

Inni przekonują, że eksploracja fantastycznego świata i odkrywanie sekretów jest wielką przyjemnością. Zaznaczają, że oprawa graficzna z next-genowym oświetleniem potrafi wywołać „opad szczęki”. Do plusów zaliczana jest walka.

kena_recenzje
Kena: Bridge of Spirits zwraca uwagę oprawą graficzną

Część recenzentów twierdzi jednak, że produkcji nie oferuje nowych rozwiązań i czasami może wydawać się powtarzalna. Jednym z zarzutów jest również brak należytej pomocy ze strony gry, przez co kilka razy można utknąć.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami