Gran Turismo 7 - szczegóły aktualizacji do wersji PS5 i pokaz wydania specjalnego

Na 25-lecie serii.

  • Za aktualizację Gran Turismo 7 z PS4 na PS5 zapłacimy 40 zł
  • Jest też urodzinowe wydanie specjalne gry

Sony opublikowało szereg szczegółów na temat Gran Turismo 7. Ujawniono wydanie specjalne 25th Anniversary Edition, wiemy też, ile dopłacimy za aktualizację z wersji PS4 do wydania PlayStation 5.

Jak japoński wydawca potwierdzał już w przeszłości, wszystkie nadchodzące gry na wyłączność (poza Horizon Forbidden West) będą wymagały dopłaty, jeśli zechcemy przejść ze starej na nową generację konsoli. Kwota wynosi 40 zł.

Standardowe wydanie PS4 kosztuje 299 zł, a na PlayStation 5 - 339 zł.

1
Wydanie specjalne

Zamówienie dowolnej wersji przed premierą oznacza bonusy: 100 tys. kredytów w grze oraz trzy auta (Mazda RX-Vision GT3 Concept Stealth Model, Porsche 917K Living Legend '14 i Toyota Supra GT500 '97).

W pudełkach i cyfrowo zadebiutuje za to wspomniane wydane 25th Anniversary Edition z 429 zł, przygotowane z okazji wypadających w przyszłym roku 25. urodzin cyklu.

Wydanie specjalne obejmuje grę na obie konsole, wymienione powyżej samochody, a także Toyotę Yaris w okolicznościowym malowaniu z flagami krajów, 1,1 mln kredytów (1,6 mln w wersji cyfrowej), oficjalną ścieżkę muzyczną oraz 30 awatarów producentów części.

Gran Turismo 7 ukaże się 4 marca przyszłego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami