FIFA 22 z największym soundtrackiem w historii serii - ujawniono listę piosenek

Ścieżki dźwiękowej można już posłuchać.

  • Ścieżka dźwiękowa FIFA 22 obejmie 122 utworów, w tym 70 dla trybu Volta
  • Pojawią się piosenki wykonawców z 27 krajów
  • Większości pozycji można już posłuchać

EA Sports ujawniło listę piosenek, które pojawią się na ścieżce dźwiękowej FIFA 22. To największy soundtrack w historii cyklu.

Do produkcji trafi łącznie 122 utworów, w tym 70 dedykowanych wyłącznie ulicznemu modułowi Volta. Pełna lista piosenek wraz z możliwością odsłuchania większości dostępna jest na oficjalnej stronie piłkarskiej serii.

Muzyka pochodzi z 27 krajów. Główna ścieżka dźwiękowa składa się z 52 nowych „kawałków”, obejmując dzieła takich artystów i zespołów, jak Swedish House Mafia, DJ Snake, Glass Animals, Polo & Pan, Baker i CHVRCHES.

Gracze usłyszą też debiutantów - nowojorskiego wokalisty Caspera Caana, australijski zespół alt-rockowy Bloodmoon, Caio Prado z Brazylii i londyńską wokalistkę soulową Hope Tala.

Część poświęcona trybowi Volta „emanuje podziemną atmosferą, idealnie odpowiadającą klimatowi ulicy”. Nie zabraknie hip-hopu, grime'u, elektroniki i innych gatunków muzycznych, uosabianych przez utwory rapera Headie One, duet Earthgang i piosenkarza Johna Newmana.

To jednak nie wszystko, bo w module Ultmate Team pojawią się zestawy strojów przygotowane przez kilku wykonawców - Swedish House Mafia, AJ Tracey, CHIKA i DJ Snake'a, FIFA 22 zadebiutuje 1 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami