God of War: Ragnarok wprowadzi nowe tarcze dla Kratosa

Z różnymi właściwościami obronnymi.

Kratos otrzyma w God of War: Ragnarok dostęp do kilku różnych tarcz. Jeden z deweloperów potwierdził to, co niektórzy gracze zdołali wychwycić w zaprezentowanym niedawno trailerze gry.

- Nie chcę się w to zbytnio zagłębiać, ale tak, pojawią się różne tarcze, które zaoferują inne defensywne funkcje oraz zdolności - zaznaczył Eric Williams, dyrektor projektu.

- Robimy to po to, bo chcemy zaoferować większą swobodę wyboru tego, jak każdy chce rozwinąć Kratosa. Chodzi konkretnie o ekwipunek i wyposażenie.

Co ciekawe, wrogowie mają odpowiednio reagować na to, co akurat dzierży bohater. Mogą też na różne sposoby zmuszać Kratosa to zmiany wyposażenia, by dostosował się do konkretnej sytuacji.

- Myślę, że to będzie naprawdę dobra zabawa, gdy gracze się nad tym pochylą. Po prostu chcieliśmy, żeby rozgrywka pozwalała na większą ekspresję, a wybory dotyczące sprzętu mają znaczenie - dodał Williams.

God of War: Ragnarok trafi na PS4 i PS5 w 2022 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

[PLOTKA] Assassin's Creed Infinity odświeży starsze części serii

Gra zaoferuje misje w stylu nowej trylogii Hitmana.

Cyberpunk 2077 z zabawnym błędem - im lepszy PC, tym wyższe skoki

Gracze raportują, że sztuczka wciąż działa - ale trzeba mieć pewien wszczep.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami