Assassin's Creed Unity nadal imponuje oprawą - udowadnia materiał gracza

Teraz z pomocą modów.

Assassin's Creed Unity ukazało się w 2014 roku, a do pamięci graczy przeszły raczej liczne błędy i problemy z działaniem na konsolach PS4 i Xbox One. Produkcja pod względem oprawy wyprzedzała jednak epokę i - jak się okazuje - nawet dzisiaj może wyglądać imponująco.

Kanał Beyond The Hype opublikował w serwisie YouTube materiał wideo, w którym zarejestrowano rozgrywkę z wersji PC, wspomaganej dodatkowo zestawem modyfikacji. Do tego wysoka rozdzielczość - całe 8K.

Do włączenia siedmioletniej produkcji w tak imponującej liczbie pikseli potrzebna była karta graficzna RTX 3090. Postawiono oczywiście na maksymalne ustawienia graficzne, a najważniejszym modem jest odpowiedni profil aplikacji Reshade, potęgujący realizm.

I choć niektóre elementy - głównie pamiętne, generowanie dynamiczne tłumy postaci niezależnych - nieco odstają, to architektura i projekt Paryża, wnętrza budynków oraz ostre tekstury nadal robią wrażenie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

[PLOTKA] Assassin's Creed Infinity odświeży starsze części serii

Gra zaoferuje misje w stylu nowej trylogii Hitmana.

Cyberpunk 2077 z zabawnym błędem - im lepszy PC, tym wyższe skoki

Gracze raportują, że sztuczka wciąż działa - ale trzeba mieć pewien wszczep.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami