Reżyser serii The Last of Us stanie za kamerą serialu HBO - raport

Sugerują dokumenty kanadyjskiej gildii reżyserów.

Wśród reżyserów realizowanego dla HBO serialu na podstawie The Last of Us jest współtwórca oryginalnego cyklu - wynika z niepotwierdzonych informacji.

Na stronach kanadyjskiej gildii reżyserów udostępniono dokument produkcyjny związany z adaptacją przygód Joela i Ellie. Ujawniona publikacja zawiera listę osób, które staną za kamerą powstającego projektu.

Okazuje się, że jednym z reżyserów jest Neil Druckmann - reżyser i scenarzysta serii gier The Last of Us, a od niedawna drugi prezes studia Naughty Dog. Nie jest jednak jasne, ile odcinków serialu przygotuje deweloper.

Sony i HBO nie skomentowało informacji ujawnionych przez kanadyjską gildię reżyserów. Biorąc jednak pod uwagę źródło doniesień, najprawdopodobniej okażą się prawdziwe.

Zdjęcia do serialu The Last of Us rozpoczęły się w lipcu, więc produkcja najpewniej zadebiutuje dopiero pod koniec 2022 roku. Całość złoży się z 10 odcinków, a każdy potrwa około godziny. W obsadzie są Pedro Pascal jako Joel i Bella Ramsey jako Ellie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

[PLOTKA] Assassin's Creed Infinity odświeży starsze części serii

Gra zaoferuje misje w stylu nowej trylogii Hitmana.

Cyberpunk 2077 z zabawnym błędem - im lepszy PC, tym wyższe skoki

Gracze raportują, że sztuczka wciąż działa - ale trzeba mieć pewien wszczep.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami