E-sportowiec wybił bark, celebrując zwycięstwo

Bolesna wygrana.

Alex „CakeAssault” Strobel tak bardzo ucieszył się z sukcesu na e-sportowej imprezie w Ohio, że podczas celebracji wybił bark, wykonując szalone wymachy zwycięstwa na scenie.

Osiągnięcie było faktycznie całkiem imponujące, ponieważ zawodnik okazał się lepszy od 245 innych graczy w niezależnej bijatyce Rivals of Aether. Po zakończeniu finału mężczyzna wyskoczył z krzesła i zaczął świętować. Nagle jednak upadł, zapewne z bólu po doznaniu urazu.

Po chwili turlania na podłodze dzielny CakeAssault zdołał jednak wstać i wykonać jeszcze kilka wymachów, ale już tylko przy użyciu jednej ręki.

Powyższe wideo z zapisem radości zdobyło sporą popularność, a Strobel potwierdził wkrótce wersję wydarzeń: „Upadłem na ziemię podczas celebracji, ponieważ wybiłem bark”. Pozostaje jednak w dobrym nastroju, podkreślając całość skrótem „lmao”.

Pozostaje mieć nadzieję, że kontuzja nie przełoży się na problemy w dalszej karierze. Do Rivals of Aether potrzebne są bowiem dwie sprawne ręce, a CakeAssault należy do czołówki graczy w tej produkcji, co potwierdził właśnie na imprezie Riptide w Ohio.

Strobel zbliża się tym samym do innych zawodowych sportowców, którzy odnieśli urazy podczas celebracji. Przypomnieć można choćby piłkarza Paulo Diogo, który stracił część palca po przeskoczeniu metalowej barierki, w której utknęła jego obrączka. Za „wyskok” dostał też żółtą kartkę.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami