BloodRayne powraca - remastery dwóch pierwszych części trafią na konsole

Odnowione edycje klasyków.

Firma Ziggurat Interactive zapowiedziała odświeżone wersje pierwszej i drugiej części BloodRayne. Gry w wydaniu ReVamped zadebiutują jesienią bieżącego roku na PS4, Xbox One i Switch.

Oryginalne produkcje ukazały się na początku XXI wieku. Pozycje opowiadają o przygodach tytułowej bohaterki, która jest w połowie wampirem, a w połowie człowiekiem. Kobieta walczy z nadnaturalnymi zagrożeniami i stara się pokrzyżować plany nazistów.

Remastery zaoferują możliwość rozgrywki w 4K. W planach przerywniki filmowe w wyższych rozdzielczościach oraz poprawione oświetlenie na poziomie silnika, który z kolei udoskonalono, by był kompatybilny z nieskompresowanymi teksturami.

To jednak nie wszystko: inne udoskonalenia obejmą między innymi wygląd odbić, wody, mgły, a także cieni.

Warto zaznaczyć, że nowe wersje nie trafią na PC, ponieważ na komputerach osobistych dostępne są już od jakiegoś czasu. W 2020 roku BloodRayne 1 i 2 otrzymały odnowione edycje o podtytule Terminal Cut.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami