Warszawa miejscem akcji efektownego spotu PlayStation

Z niedawnego pokazu Sony.

Na niedawnym pokazie Sony zaprezentowano efektowny spot, który promował konsole PlayStation. Okazuje się, że materiał kręcono w Warszawie.

Jak pisze serwis Wirtualne Media, nagranie przygotowała polska firma Papaya Films we współpracy z Riff Raff i Adam&Eve DDB London. Na miejsce akcji wideo wyreżyserowanego przez Francoisa Rosseleta wybrano stolicę Polski.

Przypomnijmy: w spocie toczy się gra pomiędzy władcami, którzy przesuwając pionki na planszy wydają rozkazy podwładnym. Nie zabrakło odniesień do wielu tytułów Sony, w tym God of War Ragnarok, Gran Turismo 7, Horizon Forbidden West i serii Uncharted.

Polem rozgrywki między królami była Warszawa. Film kręcono w 17 lokacjach - między innymi na lotnisku, ulicach oraz wewnątrz Pałacu Kultury i Nauki. W sumie w powstawaniu materiału wzięło udział ponad 300 statystów.

Przygotowany przez Papaya Films spot zatytułowany Play Has No Limits i powiązana z wideo kampania reklamowa jest jednym z największych tego typu projektów w Polsce.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami