Twórcy Diablo 2: Resurrected mają pomysły na popremierowe treści

Szykują się dodatki?

Przedstawiciele Blizzarda zasugerowali, że Diablo 2: Resurrected może po premierze otrzymać dodatkową zawartość.

Dyrektor projektu i główny projektant - odpowiednio Rob Gallerani i Michael Bukowski - udzielili niedawno wywiadu serwisowi Game Rant. W rozmowie zapytano deweloperów, czy rozważali wprowadzenie nowych przeciwników i wrogów bez naruszania podstaw rozgrywki.

- Och, tak. Zdecydowanie zastanawialiśmy się nad tego typu rzeczami. Istnieje wiele elementów, które zasadniczo niczego nie zmieniłyby, ale można byłoby je zaimplementować - odpowiedzieli przedstawiciele Blizzarda (nie wskazano dokładnego autora wypowiedzi).

- Chcieliśmy najpierw zbudować solidne fundamenty nim pójdziemy dalej. Bez wątpienia mamy wiele pomysłów, ale teraz chcemy się upewnić, że bazowa gra jest odpowiednio przygotowana (...) Kiedy serwery zostaną uruchomione zobaczymy, co się wydarzy w kontekście balansowania rozgrywki, nowych przedmiotów itd. - dodają.

Zobacz także: Diablo 2: Resurrected - Poradnik, Solucja

Nie jest to jasne, ale niewykluczone, że produkcja może w przyszłości otrzymać więcej zawartości. Diablo 2: Resurrected ukaże się 23 września na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Nintendo Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami