Nakładki na palce gracza to kolejny gadżet Razera

Niecodzienny pomysł.

  • Razer przygotował nakładki na palce graczy mobilnych
  • Dzięki osłonkom, palce pozostaną suche i zimne
  • Para kosztuje około 55 zł

Razer zaprezentował nowy gadżet dla graczy - specjalne, antypoślizgowe nakładki na palce.

Produkt przeznaczony jest dla osób toczących zmagania na urządzeniach mobilnych. Osłonki zapewnią, że palce pozostaną chłodne i suche, dzięki czemu nie powinny zsunąć się z ekranu dotykowego podczas intensywnej rozgrywki.

razer_nakladki1
Nakładki przeznaczone są dla graczy mobilnych

Razer podkreśla, że nakładki wykonane są ze srebrnego włókna o wysokiej czułości, co zagwarantuje graczowi lepszą kontrolę nad postacią i wspomoże celowanie. Gadżet podnosi reakcję wyświetlacza telefonu lub tabletu, zmniejszając jednocześnie tarcie.

Osłonki mają jedynie 0,8 milimetrów długości i dostosowują się do każdego rozmiaru palca, więc można założyć je nie tylko na kciuki. Są też kompatybilne z większością ekranów dotykowych, a każdą nakładkę można prać.

razer_nakladki2
Osłonki dostosowują się do palców użytkownika

Para Razer Gaming Sleeve kosztuje 11,99 euro, czyli około 55 zł. Przedmioty nabyć można w oficjalnym sklepie producenta, ale aktualnie wszystkie zapasy są wyprzedane i nie wiadomo, kiedy pojawią się kolejne egzemplarze.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami