Fan Star Wars odtwarza kosmiczne uniwersum w Minecrafcie

Tatooine i Coruscant już gotowe.

Społeczność Minecrafta nie od dzisiaj obfituje w projekty odtwarzające przeróżne mniej i bardziej fikcyjne miejsca: Śródziemie, Doom, Wiedźmina i tak dalej. Teraz czas na „Gwiezdne wojny”.

Użytkownik serwisu Reddit pochwalił się, że zaczął prace nad Star Wars w wersji z sześcianów. Planuje wierne odbudowanie całego uniwersum, lecz obecnie gotowe są dwa miejsca: miejskie Coruscant oraz pustynne Tatooine.

Obu miejscówek zapewne nie trzeba przedstawiać miłośnikom „Gwiezdnych wojen”. Na Coruscant znaleźć można między innymi budynek Senatu i świątynię Jedi. Na Tatooine także nie brakuje charakterystycznych lokacji, z luksusową barką Jabby włącznie.

1
2

„Half-Life 3 ukaże się, zanim ten projekt zostanie skończony” - komentuje jeden ze sceptycznie nastawionych obserwatorów. Jest też sporo sugestii na następne planety: Naboo, Mandalore, Dantooine, Endor i wiele, wiele innych.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami