Diablo 2 - resetowanie atrybutów postaci

Jak ponownie wydać punkty w siłę, zręczność, żywotność i energię.

Odpowiednie rozdysponowanie atrybutów postaci w Diablo 2: Resurrected jest kluczowe, szczególnie jeśli chcesz grać na wyższych poziomach trudności. Co jeśli rozdałeś je w zły sposób? Nic straconego, gdyż da się je łatwo zresetować - co wyjaśniamy na niniejszej stronie.

Normalnie nie jesteś w stanie cofnąć wydanych punktów w siłę czy zręczność. By tego dokonać musisz wpierw ukończyć misję Siedlisko Zła. Potem podejdź do Akary (1), która zleciła ci to zadanie i wybierz opcję resetuje atrybuty / umiejętności (2).

135_diablo_2_reset_atrybutow

Gdy potwierdzisz wybór, wydane przez ciebie wcześniej punkty atrybutów (w siłę, zręczność, żywotność i energię), a także wszystkie rozdane punkty umiejętności zostaną przywrócone. Będziesz mógł ponownie je rozdysponować.

Z tej opcji możesz skorzystać raz na rozgrywkę na danym poziomie trudności. Możesz jednak wykorzystać Kostkę Horadrimów by stworzyć Znak Rozgrzeszenia - przedmiot ten pozwoli na ponowny reset.

Poprzednio: Diablo 2 - poziomy trudności: normalny, koszmar i piekło

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - resetowanie umiejętności postaci

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami