Diablo 2 - naprawa broni i pancerza

Jak przywrócić przedmioty do pełni trwałości.

Przedmioty w Diablo 2: Resurrected ulegają stopniowemu zużyciu. Gdy ich trwałość spadnie do zera, postać nie będzie w stanie z nich korzystać. Z tej strony dowiesz się jak sprawnie naprawiać uszkodzony ekwipunek.

Większość przedmiotów w grze posiada trwałość (1), którą sprawdzisz w ich opisie. Ilość punktów przedstawia po prostu wytrzymałość danego przedmiotu - po zejściu do zera nie będziesz mógł z niego korzystać zanim go nie naprawisz.

131_diablo_2_naprawa_przedmiotow_kowale

By zreperować przedmiot udaj się do kowala w mieście. W pierwszym akcie to Charsi, w drugim Fara (2) - w kolejnych aktach są to odpowiednio Hratli (akt 3), Halbu (akt 4) i Larzuk (akt 5). Po rozpoczęciu rozmowy wybierz opcję dialogową handel / naprawa (3).

132_diablo_2_naprawa_przedmiotow_kowale

W nowym oknie zauważysz dwie ikonki młotków. Ta z prawej strony (4) pozwoli naprawić cały ekwipunek jednym kliknięciem, z lewej (5) zaś pojedynczy przedmiot. Do naprawy wymagane jest wyłącznie złoto. Miej także na uwadze, że nie możesz reperować przedmiotów eterycznych.

Pamiętaj, by cały czas posiadać odpowiednią ilość złota, by być w stanie naprawić swój ekwipunek. Koszty naprawy systematycznie będą rosnąć, przez co jednorazowa reperacja może wynieść nawet kilkanaście tysięcy sztuk złota.

Poprzednio: Diablo 2 - kamienie szlachetne: spis, działanie, rodzaje kamieni

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - talizmany: rodzaje i działanie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami