Star Wars: Hunters to darmowa gra sieciowa na urządzenia mobilne

Tytuł zalicza opóźnienie.

  • Star Wars: Hunters ukaże się dopiero w przyszłym roku
  • Tytuł zapowiedziano w lutym na Switch i urządzenia mobilne

Wczorajsza prezentacja nowych modelów iPhone'ów była także okazją na pokazanie pierwszych konkretnych materiałów ze Star Wars: Hunters, darmowej produkcji zmierzającej na Nintendo Switch oraz urządzenia mobilne.

Wydawca - firma Zynga - opublikował animowany trailer, co pozwala zapoznać się z ogólnym stylem. Postacie ze wszystkich zakątków uniwersum Star Wars walczą na zamkniętych arenach, umieszczonych w lokacjach znanych z filmów.

Powyżej jest także pierwszy rzut oka na rozgrywkę, ujawniony właśnie podczas konferencji Apple. Tytuł służył do reklamowania nowego modelu tabletu iPad mini.

Na Twitterze są też zrzuty z ekranu. W wybranych krajach świata wkrótce powinny rozpocząć się testy, ale Zynga potwierdziła jednocześnie, że opóźnia premierę pełnej wersji do przyszłego roku.

Tytuł - zapowiedziany w lutym na prezentacji Nintendo Direct - miał pierwotnie zadebiutować jeszcze w tym roku. Za prace odpowiadają brytyjskie studia należące do amerykańskiej korporacji, NaturalMotion oraz Boss Alien, twórcy CSR Racing.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami