PS4 otrzymało aktualizację, ale gracze zgłaszają problemy

Wolniejsze działanie i restarty konsoli.

Dzisiaj ukazała się aktualizacja PlayStation 5, ale jednocześnie udostępniono kolejną wersję oprogramowania PS4. Gracze informują jednak, że instalacja patcha o numerze 9.00 powoduje problemy.

O trudnościach piszą internauci w wątku na forum Reddit. Z większości wpisów wynika, że najczęstszym objawem wywoływanym przez update jest znaczne spowolnienie działania konsoli. Niektórzy stykają się też z poważniejszymi usterkami.

„Moja narzeczona nie może odpalić niczego na swoim urządzeniu nawet po kilku restartach” - zwraca uwagę Sventhetidar. „Konsola ładuje się i wyświetla ekran z błędem, a moje pady nie chcą się połączyć po aktualizacji. Włączyłem sprzęt w trybie bezpiecznym z kontrolerami podpiętymi poprzez USB, ale nadal nie chcą się połączyć” - dodaje YouWillBeUpset.

ps4_problemy_aktualizacja
Wśród problemów są kłopoty z podłączeniem padów

Według TheIronGhost, przełączanie się pomiędzy opcjami menu „trwa wieczność”, przez co używanie PS4 wydaje się niemożliwe. Miał też kłopot z uruchomieniem PS Store - udało się dopiero po kilku restartach urządzenia. W podobnej sytuacji są co najmniej dwie inne osoby.

Natomiast niejaki Siebe_13 musiał ponownie uruchomić PlayStation 4, by móc włączyć grę, a Elrickooo po zainstalowaniu aktualizacji nie może otwierać aplikacji, a nawet cyfrowego sklepu.

Sony na razie nie odniosło się do doniesień graczy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami