[PLOTKA] Battlefield 2042 zostanie opóźniony

Aktualizacja: Informacja potwierdzona.

Aktualizacja: EA potwierdziło doniesienia, przesuwając premierę Battlefield 2042.

Oryginalna wiadomość: Według nieoficjalnych informacji, strzelanka Battlefield 2042 nie ukaże się we wcześniej zaplanowanym terminie, czyli w październiku.

Tak twierdzą dwa niezależne od siebie źródła. Najpierw niejaki Dealer_Gaming stwierdził na Twitterze, że „słyszał”, jakoby produkcja studia DICE miałaby zostać opóźniona do 2022 roku.

Później w podobnym tonie wypowiedział się Nick Baker - założyciel forum Xbox Era, znany internautom jako Shpeshal_Nick. Przyznał, że on także „słyszał” o planach przesunięcia debiutu gry, choć podkreśla, że to nie oznacza, że tytuł pojawi się dopiero w przyszłym roku.

Wieści są oczywiście nieoficjalne, ale przypomnijmy, że niedawno Jeff Grubb - renomowany dziennikarz serwisu Venture Beat - stwierdził, że rozpoczyna się „sezon opóźnień”. Redaktor przewiduje, że w tym tygodniu dowiemy się o kolejnych przełożonych premierach.

Niewykluczone właśnie, że jedną z gier, które zostaną przesunięte, będzie Battlefield 2042. Przedstawiciele EA i DICE na razie jednak nie skomentowali informacji przekazanych przez wspomniane źródła.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami