Olivier Giroud niezadowolony ze statystyk w FIFA 22 - "Nawet mój syn biega szybciej"

39 prędkości.

Electronic Arts ujawniło oceny piłkarzy w FIFA 22. Najlepszy jest Messi, a zaraz za nim Lewandowski, ale nie brakuje zawodników, którzy mogą być nieco bardziej rozczarowani statystykami.

Do tego grona zalicza się najwyraźniej Olivier Giroud, napastnik włoskiego AC Milan. Razem z kolegami z zespołu pojawił się w specjalnym materiale wideo przygotowanym przez klub.

Karta Girouda pojawia się pod koniec filmu

Niezadowolenie 34-letniego Francuza wywołała głównie statystka prędkości, którą w jego przypadku ustalono na skromne 39 punktów, na 100 możliwych.

- Niemożliwe! Nawet mój syn biega szybciej - żartował mężczyzna po ujawnieniu swojej „karty” przez prowadzącego. Jest za to 80 w strzałach oraz 71 w dryblingu.

Poniżej statystyki innych zawodników AC Milan:

  • Theo Hernandez - ocena 84
  • Olivier Giroud - ocena 79
  • Fikayo Tomori - ocena 79
  • Brahim Diaz - ocena 78
  • Sandro Tonali - ocena 77

Ze swojej prędkości nie do końca zadowolony jest także Antonio Rüdiger z Chelsea. „Maksymalna prędkość 35,8 km/h i tylko 75 punktów w FIFA 22? Ile muszę wyciągnąć, żeby dostać coś koło 90? 50 km/h?” - zastanawia się piłkarz na Twitterze.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami