Kolejne gry zostaną opóźnione w tym tygodniu - zapowiada znany dziennikarz

Halo? Elden Ring?

Jeff Grubb z serwisu Venture Beat zapowiedział, po przesunięciu przez Techland premiery Dying Light 2, że jeszcze w tym tygodniu pojawią się informacje o kolejnych opóźnieniach gier wideo.

Grubb ma własne źródła związane z różnymi studiami deweloperskimi i wydawcami. W przeszłości ujawnił przed czasem między innymi remake Dead Space czy odświeżoną trylogię Mass Effect.

Gracze, choćby na forum Resetera, obstawiają już, o jakie gry może chodzić. Wielu spodziewa się przełożenia premiery Halo Infinite, które ma zadebiutować w grudniu. Inni wskazują na Elden Ring lub Kena: Bridge of Spirits.

Niedawno poinformowano także o opóźnieniu strategii Total War: Warhammer 3. Pierwszy kwartał 2022 roku jest już mocno wypełniony. W tym okresie mają ukazać się - poza wymienionymi tu grami - między innymi Horizon Forbidden West, Rainbow Six Extraction, Pokemon Arceus, Saints Row, Tiny Tina's Wonderlands czy Marvel's Midnight Suns.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami