FIFA 22 bez Szpakowskiego - Tomasz Smokowski nowym komentatorem

Są pierwsze próbki głosu.

Electronic Arts potwierdziło nieoficjalne doniesienia z lipca - Tomasz Smokowski zastąpi Dariusza Szpakowskiego w FIFA 22.

Wieści jako pierwszy przekazał dwa miesiące temu kanał Kartomania w serwisie YouTube. Dziennikarz sportowy będzie pracował w duecie z Jackiem Laskowskim, który jest już dobrze znany wszystkim miłośnikom piłkarskiego symulatora.

Próbkę głosu nowego komentatora usłyszeć można w specjalnym materiale wideo:

„Tomasz Smokowski jest zdobywcą czterech Piłkarskich Oscarów za najlepszego komentatora sportowego. Związany w przeszłości ze stacjami Canal+ i Polsat Sport, obecnie tworzy Kanał Sportowy” - podsumowuje Electronic Arts w wiadomości prasowej.

„Razem z ogłoszeniem nowego komentatora, po ponad 15 latach współpracy EA Sports dziękuje za współpracę Dariuszowi Szpakowskiemu. Legendarny komentator zasłynął wśród graczy oraz twórców gry jako wzór profesjonalizmu, zaangażowania i prawdziwej pasji do piłki nożnej” - dodaje EA.

Polski oddział korporacji już od wielu lat współpracuje ze Smokowskim, choćby w sferze osobnych materiałów wideo na temat FIFA Ultimate Team - dziennikarz był polskim ambasadorem tego trybu.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami