Diablo 2 - usuwanie kamieni z gniazd w przedmiotach

Jak usunąć klejnoty i kamienie szlachetne z broni i pancerzy.

W Diablo 2: Resurrected możesz modyfikować przedmioty za pomocą kamieni i czaszek oraz klejnotów. Możesz także usunąć je z gniazd by zrobić miejsce na inne przedmioty wzmacniające. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

Normalnie nie da się usunąć w żaden sposób kamieni, klejnotów i czaszek, które zostały już wprawione w wolne gniazda. Tutaj jednak z pomocą przychodzi Kostka Horadrimów i jedna z jej receptur.

Umieść w jej wnętrzu przedmiot z kamieniami w środku (1), a także zwój miejskiego portalu (2) i jedną sztukę runy Hel (3).

129_diablo_2_jak_usunac_kamienie_z_gniazd_przedmiotow

Po wciśnięciu przycisku transmutacji (4) otrzymasz z powrotem umieszczony tam przedmiot, jednak już z wolnymi gniazdami. Minusem tego rozwiązania jest fakt, że wszystkie klejnoty, czaszki czy kamienie szlachetne, które wcześniej w nim były, przepadną bezpowrotnie. Na ten moment nie ma jednak innego sposobu by zwolnić gniazda.

Poprzednio: Diablo 2 - zdobycie magicznych przedmiotów: działanie

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - kamienie szlachetne: spis, działanie, rodzaje kamieni

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami