Deathloop - Utracone w transmisji: panel kontrolny

Doprowadzamy do zmiany miejsca, w którym Egor będzie przebywał wieczorem.

Na tej stronie dowiesz się, jak wykonać trop wizjonerów Utracone w transmisji w Deathloop. Ta misja związana jest z wizjonerem Egorem. Twoim zadaniem będzie doprowadzenie do sytuacji, w której boss, zamiast pracować wieczorem w Kompleksie, uda się na imprezę do Updaam, gdzie docelowo zlikwidujesz go, by zniszczyć pętlę.

Zadanie Utracone w transmisji będzie dostępne po ukończeniu misji Wszechobecność.

Ten trop wizjonerów składa się z następujących etapów:

Stawić czoła Egorowi

Udaj się do Kompleksu wieczorem. Na stronie: Deathloop - Tropy arsenału: jak zdobyć tabliczkę eteru opisaliśmy dokładnie, jak dotrzeć do Egora i jak go wyeliminować po cichu. Poniżej opisaliśmy dalszą część zadania.

Odkryć odkrycie Egora; Znaleźć dane Egora

142
143

Kiedy pozbędziesz się Egora, udaj się do jego bazy (1). W dolnej części budynku odnajdziesz mapę, do której przywieszony jest dokument: Radialne fluktuacje (2).

Następnie opuść Kompleks.

Uciszyć urządzenie Egora; Znaleźć i ujawnić panel kontrolny

Udaj się teraz o pranku, w południe lub popołudniu ponownie do Kompleksu. Dotrzyj do miejsca, gdzie przybywa Egor wieczorem, czyli obok swojej bazy.

144

Obok rury, na kracie dojrzysz mieniący się obłok (3). Podejdź do niego i go zbadaj. To niewidzialny panel kontrolny. Musisz go ujawnić, aby go zdeaktywować, co z kolei sprawi, że Egor uda się wieczorem do Updaam zamiast pozostać w Kompleksie.

145

Udaj się teraz do jego bazy (drugie piętro) i spójrz przez okno, przez które przelatują niebieskie lasery. Jeśli przejdziesz przez otwór okienny, uruchomisz alarm i wieżyczki. Zdeaktywuj obie wieżyczki (4), używając hakofalówki. Jedną dojrzysz przez jedno okno, a drugą - przez drugie okno.

146
147

Następnie wskocz przez okno i zeskocz przez otwór w podłodze (5), wyłącz kolejną wieżyczkę (6) i zniszcz niebieską stację zasilania (7), aby wyłączyć alarm. Następnie wróć na drugie piętro - tam, gdzie zdeaktywowałeś dwie wieżyczki.

148

Zabierz niwelator polowy (8) i zanieś go tam, gdzie znajduje się niewidzialny panel kontrolny (3).

149

Ustaw niwelator polowy (9) obok panelu kontrolnego (10), a wówczas ujawni się urządzenie.

Wyłączyć urządzenie

150

Sprawdź na ekranie Tropów wizjonerów, jaki symbol widnieje w ostatnim kafelku (11). W naszym przypadku była to nazwa H449, ale w twoim zapewne będzie to inny kod.

151

Ustaw odpowiedni symbol na urządzeniu - zielona dioda (12) potwierdzi, że poprawnie wpisałeś kod. Następnie wciśnij czerwony przycisk (13), a wyłączysz sprzęt Egora i tym samym zakończysz zadanie.

Następnie: Deathloop - Tropy wizjonerów: Pożeracz owiec; jak odnaleźć Alexisa

Spis treści: Deathloop - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Deathloop - Tropy wizjonerów: Teoria chaosu; gdzie znaleźć i jak zlikwidować Harriet

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami