Nauka z Assassin's Creed Vallhalla - tryb edukacyjny ukaże się w październiku

Darmowy dla posiadaczy gry.

Ubisoft poinformował, że tryb edukacyjny Assassin's Creed Valhalla ukaże się 19 października.

Nabywcy podstawowej gry otrzymają moduł bez dodatkowych opłat, ale do sprzedaży trafi też samodzielna wersja wariantu. Ta ostatnia pojawi się również na konsolach, ale dopiero na początku 2022 roku.

Wzorem trybów edukacyjnych z poprzednich części, Discovery Tour pozwoli eksplorować wikiński świat bez wdawania się w walkę. Znane z poprzednich części wycieczki zastąpiono jednak systemem zadań.

Gracze wcielą się w różne postacie historyczne, wraz z którymi zrealizują misje, odkrywające różne punkty znane jako Discovery Sites. Te umożliwią zapoznanie się z kulturą i zwyczajami wikingów i Anglosasów na terenach dziewięciowiecznej Anglii i Norwegii.

W trakcie przygody użytkownicy natrafią na modele przedmiotów przechowywanych w muzeach, z którymi współpracuje Ubisoft - w tym brytyjskiego Hampshire Cultural Trust, francuskiego Réunion des Musées Nationaux i duńskiego National Museum.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami