Dying Light 2 ponownie opóźnione - premiera w przyszłym roku

Czas na optymalizację.

Techland poinformował, że opóźnia premierę Dying Light 2 Stay Human. Gra ukaże się dopiero 4 lutego przyszłego roku, a nie - jak dotychczas planowano - jeszcze w grudniu.

W oficjalnym oświadczeniu twórcy wyjaśniają, że choć projekt jest już niemal gotowy i znajduje się obecnie w fazie testów, to „szlifowanie szczegółów oraz optymalizacja” wymagają jeszcze nieco wysiłku.

„Przepraszamy, że będziecie musieli poczekać dłużej, ale chcemy, by gra spełniła wasze wysokie oczekiwania już w dniu premiery i nie zamierzamy iść na kompromis w tej sprawie” - zapewnia Paweł Marchewka, dyrektor generalny Techlandu.

Jednocześnie już w przyszłym miesiącu dziennikarze i twórcy treści powinni mieć okazję na sprawdzenie tytułu, co zapewne przełoży się na wysyp nowych materiałów z rozgrywki.

Dying Light 2 Stay Human planowano pierwotnie jeszcze na początek 2020 roku, lecz w styczniu ubiegłego roku zdecydowano się na opóźnienie, bez podawania nowej daty. W maju, podczas specjalnego wydarzenia, podano poprzedni termin debiutu - 7 grudnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami