Diablo 2 - klejnoty: działanie, do czego służą

Dodatkowe statystki dla broni i pancerzy.

Klejnoty w Diablo 2: Resurrected działają na podobnej zasadzie co kamienie i czaszki - oferują dodatkowe statystyki dla elementów ekwipunku z gniazdami. Z tej strony dowiesz się czym się wyróżniają i jak z nich korzystać.

Klejnoty (1) znajdziesz w trakcie eksploracji świata gry. Początkowo są zawsze niezidentyfikowane - jak większość przedmiotów w grze. Po identyfikacji mogą zyskać nawet kilka statystyk (2), jak zwiększenie obrażeń, poprawa zdrowia lub many czy odporności na dany żywioł.

127_diablo_2_klejnoty_dzialanie_do_czego_sluza

Same w sobie nie oferują żadnej premii, jednak możesz umieścić je w przedmiocie z gniazdem by zyskał on ich statystyki. W ten sposób możesz zmienić nawet średniej jakości broń czy element pancerza, który udało ci się wylosować z wolnymi miejscami, w wartościowy przedmiot.

To co wyróżnia je na tle wspomnianych wcześniej kamieni szlachetnych czy czaszek to fakt, że nie mają one ograniczeń co do typu przedmiotu, w które zostaną wprawione. Hełm, zbroja, broń czy tarcza - każdy z nich otrzyma dokładnie te same premie oferowane przez konkretny klejnot.

Poprzednio: Diablo 2 - kamienie i czaszki: umieszczanie w broniach i pancerzu

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - zdobycie magicznych przedmiotów: działanie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami