Darmowe PS5 dla wszystkich deweloperów pracujących nad Project Eve - szef ufundował prezenty

Niecodzienny upominek.

Project Eve to jedna z gier pokazanych na niedawnej konferencji Sony. Z okazji prezentacji szef odpowiedzialnego za tytuł studia Shift Up sprezentował swoim pracownikom konsole PS5.

Na sprawę zwrócił uwagę Daniel Ahmad, branżowy analityk z firmy Nico Partners. Dyrektor generalny koreańskiego zespołu - Kim Hyung Tae - kupił dla każdego z 260 deweloperów po jednym egzemplarzu PlayStation 5.

Menedżer wyjaśnił, że konsole były prezentami-niespodziankami. Podkreślił, że wybór padł na platformę Sony, by każdy z pracowników studia Shift Up mógł zagrać w Project Eve, kiedy produkcja ostatecznie zadebiutuje na rynku.

Warto zaznaczyć, że samą pozycję pierwotnie zapowiedziano w 2019 roku na PC, PS4 i Xbox One, ale na ubiegłotygodniowym PlayStation Showcase potwierdzono, że pozycja zmierza również na PS5.

Project Eve to dynamiczna gra akcji, mogąca budzić skojarzenia z serią Bayonetta. Produkcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdy ludzkość została wygnana z Ziemi przez najeźdźców zwanych NA:tives. Gracze wcielą się w tytułową bohaterkę, której zadaniem jest odzyskanie planety z rąk agresorów. Daty premiery nie ujawniono.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami