Darkest Dungeon 2 ukaże się w październiku - jest data premiery

Early Access na PC.

Deweloperzy ze studia Red Hook Games poinformowali, że wczesna wersja Darkest Dungeon 2 ukaże się 26 października. To trochę później niż zakładano pierwotnie - gra miała zadebiutować przed końcem lata.

Warto przypomnieć, że wydanie Early Access będzie dostępne tylko na Epic Games Store, przynajmniej na początku. Później brutalne RPG trafi na Steam - i być może na konsole.

W drugiej części bohaterowie wyruszą w podróż. Każda rozgrywka będzie wyprawą - do celu będziemy ruszać w wozie stanowiącym bazę wypadową całego zespołu. Niczym w FTL, postaramy się dotrzeć do końca danego regionu, by przedostać się dalej.

W momencie premiery gra zaoferuje 9 klas postaci, które zrekrutujemy do swojej drużyny. To Grave Robber, Jester, Leper, Highwayman, Man at Arms, Occultist, Plague Doctor, Hellion i jedna nieujawniona jeszcze profesja.

Pierwsze screeny opublikowane w ubiegłym roku w PC Gamerze pokazują, że w trakcie eksploracji będziemy obserwować powóz od tyłu, a świat pokazany będzie w trójwymiarze. Walka przypomina to, co znamy z oryginału - postacie wciąż stoją w rzędzie i czekają na swoją turę.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami