Twórcy Dead Space Remake zapowiadają medialną ciszę

Na nowe wieści poczekamy.

Twórcy Dead Space Remake zapewniają, że zabierają się za intensywne prace nad tytułem, więc na kolejne informacje i prezentacje musimy poczekać do przyszłego roku.

Deweloperzy z EA Motive wyjaśnili w serwisie Reddit, że pierwsze pokazy miały na celu zebranie opinii fanów. Teraz część z nich trzeba wprowadzić życie.

„Skupiamy się i pracujemy nad grą. Potrzebujemy czasu, by przejrzeć wszystkie uwagi, teorie i sugestie, którymi się podzieliliście” - napisali. „Nie możemy się doczekać, by pokazać w przyszłym roku, jak pomagacie kształtować remake, gdy tytuł będzie w bardziej zaawansowanej fazie”.

Informacjom towarzyszy klip, w którym deweloperzy prezentują „brudzenie” wnętrz statku Oshimura, gdzie toczy się akcja. Zbyt „czyste” lokacja były bowiem jednym z często powtarzanych zarzutów pod adresem gry.

Destroying 6 POI In One Shot from r/DeadSpace

„Ważne było dla nas, by pokazać wczesną wersję, byście mogli podzielić się opiniami. Zamierzamy dalej czytać wypowiedzi na temat waszych oczekiwań. Wszystko, co widzieliście, to wczesna wersja i nadal pracujemy na kombinezonem Isaaca, czy estetyką i wyglądem Ishimury” - zapewnia EA Motive.

Studio już w przeszłości wyjaśniało, że Dead Space Remake jest „bardzo, bardzo daleki od ukończenia”. Tytuł zmierza na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami