Thorowi z God of War Ragnarok brakuje owłosienia? Fan stworzył wizualizację

W trosce o realizm.

„Jedyną rzeczą, która nie pasuje w modelu Thora, to brak owłosienia na klatce piersiowej” - zauważają gracze czekający na God of War Ragnarok. Przygotowano nawet wizualizację prezentującą „ulepszony” wizerunek.

Całość stanowi oczywiście żartobliwe nawiązanie do ostatnich wydarzeń. Model nordyckiego Boga Piorunów i właściciela słynnego młota był krytykowany przez część graczy za - ich zdaniem - zbytnią otyłość postaci.

1
2
Po prawej wizja fana

„To wszystko przez błyskawice i elektryczność” - stara się tłumaczyć niejaki „Mikk”. „Bóg Piorunów wynalazł elektrolizę” - zgadza się inny użytkownik serwisu Twitter.

„Faktycznie wygląda lepiej. Wyobraźcie sobie, gdyby pracowali nad fizyką włosów na brzuchu” - rozmarzył się gracz o pseudonimie „Devon”. „Teraz też jestem zainteresowany” - dodaje kto inny.

Jest też inna teoria: „Zgadzam się, ale mogę sobie wyobrazić, że się goli, żeby maksymalnie wyeksponować tatuaże” - zauważa „Sdivi”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami