Nietypowa cieszynka na tenisowym US Open - "martwa ryba" z serii FIFA

L2 i w lewo.

Daniił Miedwiediew wygrał wczoraj US Open, prestiżowy turniej tenisowy w Nowym Jorku. Rosjanin uczcił sukces w nietypowy sposób - cieszynką „martwej ryby”, znaną dobrze miłośnikom serii FIFA.

Mężczyzna pokonał światową „jedynkę” - Novaka Djokovica - w trzech setach po 6:4. Po zdobyciu ostatniego punktu położył się na kort i pokazał język, leżąc na boku.

Większość widzów nie miała zapewne pojęcia, że Miedwiediew wykonuje cieszynkę spopularyzowaną właśnie przez serię FIFA. Część oglądających mogła obawiać się, że zawodnik upadł z wycieńczenia.

W pomeczowym wywiadzie sam zainteresowany potwierdził jednak, że „tylko legendy zrozumieją, że po meczu wcisnąłem L2 i kierunek w lewo. Dziękuję!” - wyjaśniał.

W ten sposób na PlayStation można wykonać opisywaną animację. Najpierw należy oczywiście strzelić gola:

Takie crossovery w świecie zawodowego sportu są coraz mniej zaskakujące. Przypomnieć można choćby cieszynkę Antoine Griezmanna - reprezentant Francji na Mistrzostwach Świata celebrował słynnym tańcem z Fortnite, z literą L ułożoną z palców.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami