Diablo 2 - przedmioty z gniazdami: zdobywanie, limit miejsc

Kamienie szlachetne i klejnoty w gniazdach.

Prócz standardowych statystyk, spora część przedmiotów w Diablo 2: Resurrected może zostać wylosowana z gniazdami, w które z kolei możesz wprawić kamienie szlachetne bądź klejnoty. Z tej strony dowiesz się skąd wziąć tego typu oręż i na ile pustych miejsc możesz w nim liczyć.

Przedmioty z gniazdami łatwo rozpoznać po ich szarej barwie (1). Po spojrzeniu na ich opis z kolei zobaczysz pozycję gniazda (2) z cyfrą w nawiasie. Określa to ilość miejsc na kamienie bądź klejnoty, która znajduje się w broni czy pancerzu - co zobaczysz również po spojrzeniu na przedmiot (3). Tego typu oręż zdobędziesz z pokonanych wrogów, możesz też kupić go od handlarzy.

122_diablo_2_przedmioty_z_gniazdami_jak_zdobyc

Ilość dostępnych gniazd zależy od przedmiotu. Zbroje i tarczę mogą posiadać maksymalnie 4 miejsca, hełmy z kolei 3. Ilość w broni zależy od ich typu - dwuręczne mogą ich mieć do 6, jednoręczne 2 lub 3 (w zależności od tego czy zajmują 1x2 czy 1x3 miejsc w ekwipunku). Dodatkowo, poziom trudności także wpływa na ilość wylosowanych gniazd. Podczas rozgrywki na normalnym poziomie zdobywane przedmioty będą mieć do 3 miejsc, na koszmarze do 5, a na piekle do 6.

Poprzednio: Diablo 2 - hazard: gdzie znaleźć, czy warto korzystać

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - Kostka Horadrimów: zdobycie, używanie, najlepsze przepisy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami