Deathloop - wszystkie zadania i misje: opis przejścia

Tropy wizjonerów i arsenału.

Zadania w Deathloop nazywane są tropami. Są ściśle związane z poszukiwaniem poszlak, które umożliwią nam uzyskanie ważnych informacji o zwyczajach wizjonerów, a także umożliwią zdobycie cennego wyposażenia.

Na tej stronie:

Prolog

Poniżej znajdziesz wszystkie misje i zadania z początku gry.

Tropy wizjonerów

Są to misje główne, które odkrywają przed nami informacje o ośmiu głównych postaciach gry. Zlikwidowanie wszystkich wizjonerów w ciągu jednego dnia doprowadzi do przerwania pętli, co jest celem gry. Zrealizowanie wszystkich tropów wizjonerów doprowadzi do sytuacji, która otworzy przed nami możliwość wyeliminowania ośmiu bossów w ciągu jednego cyklu. Wykonanie niektórych zadań stanie się możliwe dopiero trakcie rozwijania innych zadań. Poniższej przedstawiamy kolejność, w jakiej sugerujemy wykonywać tropy wizjonerów.

Tropy arsenału

Czyli misje poboczne, dzięki którym zdobędziemy unikalne broń i przede wszystkie potężne moce, dzięki którym gra stanie przyjemniejsza, a co więcej odblokujemy tym samym nowe możliwości realizacji poszczególnych celów w grze.

Spis treści: Deathloop - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami