Deathloop - tabliczka eteru, niewidzialność

Opisujemy, jak zdobyć tabliczkę częściowej niewidzialności.

Na tej stronie wyjaśniamy, jak i gdzie zdobyć tabliczkę eteru w Deathloop. Użycie tabliczek umożliwia użycie specjalnych mocy, dzięki którym Colt zyska przewagę nad przeciwnikami.

  • Tabliczka eteru - pozwala stać się prawie niewidzialnym, dzięki czemu przeciwnicy o wiele później zauważają Colta
  • Lokacja: Kompleks
  • Pora dnia: wieczór
  • Wizjoner: Egor

Tabliczkę - i ulepszenie do niej - może posiadać także Julianna, jednak jej pojawienie się w grze jest losowe. Może posiadać różne tabliczki, więc nie można polegać na przypadku, że akurat trafimy na tabliczkę, którą chcemy zdobyć.

Aby zdobyć tabliczkę eteru, udaj się zatem do Kompleksu wieczorem.

067

Po wyjściu z tuneli, skręć w lewo i trzymaj się ścieżki biegnącej wzdłuż wody. Dotrzesz do dwóch wieżyczek (1), które warto zhakować. Idź dalej.

068

Kiedy zobaczysz zabarykadowane przejście, wskocz na skały (2) i przejdź na drugą stronę. Wchodzisz na zaminowany teren, a pierwsza mina znajduje się blisko desek, więc w ten sposób unikniesz kontaktu z nią.

Pamiętaj, że jeśli wpadniesz w minę lub w laser, możesz zaalarmować Egora, co nie jest wskazane, gdyż zacznie do ciebie strzelać z dużej odległości. Postaraj się unikać wszystkich pułapek, by wizjoner nie zwrócił na ciebie uwagi.

069

Zanim pójdziesz dalej, rozbrój trzy miny laserowe (3), które przymocowane są do betonowego filara z lewej strony.

070

Dzięki temu możesz przejść górą pod wyższymi laserami (4).

071

Kiedy dotrzesz do skał, zejdź niżej, ale nie skacz jeszcze na ziemię. Stojąc na krawędzi, rozbrój dwie miny laserowe (5), które przymocowane są po skał po lewej stronie. Zrób to ostrożnie, aby nie spaść.

072

Następnie weź rozbieg i skocz na ziemię (6), ale postaraj się skoczyć jak najdalej, gdyż w pobliżu pozostałych laserów znajdują się miny umieszczone na śniegu.

073

Przed sobą zobaczysz niewielkie budynki. Wejdź na wzniesienie (7). Zacznij się skradać, gdyż w pobliżu przebywa Egor.

074

Kiedy wejdziesz na szczyt wzniesienia, przyjrzyj się okolicy, by dostrzec w dole Egora (8), który przechadza się pomiędzy obiektami.

075

Oznacz go i ostrożnie zejdź po skałach. Obserwuj go, jak się porusza i w odpowiednim momencie - kiedy będzie odwrócony tyłem do ciebie - zajdź go i wyeliminuj.

Otwarta walka z nim jest możliwa - tym bardziej, że strzały z broni palnej nie zaalarmują innych przeciwników, gdyż nie ma ich w pobliżu - aczkolwiek zalecamy rozprawić się z wizjonerem po cichu, gdyż jest to trudny do pokonania boss.

Następnie: Deathloop - Tropy arsenału: gdzie znaleźć tabliczkę amoku

Spis treści: Deathloop - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Deathloop - Tropy arsenału: gdzie znajduje się tabliczka przeskoku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami