Deathloop - tabliczka amoku, wzmocnienie ataku

Przedostajemy się do kompleksu Fii, by zdobyć tabliczkę amoku.

Na tej stronie wyjaśniamy, jak i gdzie zdobyć tabliczkę amoku w Deathloop. Użycie tabliczek sprawia, że możemy skorzystać ze specjalnych mocy, dzięki którym główny bohater zyska przewagę nad wrogami.

  • Tabliczka amoku - chwilowo zwiększa zdrowie Colta i obrażenia, jakie zadaje przeciwnikom; szczególnie przydatna podczas otwartych starć
  • Lokacja: Skała Fristad
  • Pora dnia: południe
  • Wizjoner: Fia
095

Wyjdź z tuneli drzwiami znajdującymi się po prawej stronie. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, wejdź w tryb skradania. Trzymaj się prawej strony - idź wzdłuż skał (1) tak, aby cię nikt nie zauważył.

096

Wejdź do czerwonego budynku (2) i omiń przeciwnika, który stoi wewnątrz. Kiedy wyjdziesz z budynku, skręć w prawo. Przejdź pod kontenerem

097

Gdy miniesz kontener, skręć odrobinę w prawo. Przed sobą zobaczysz kilku nieprzyjaciół i zabudowania. Idź wzdłuż skał po lewej stronie (3), skradając się tak, aby wrogowie z prawej stronie cię nie dostrzegli.

098

Dotrzesz do wejścia do jaskini (4). Wejdź w głąb groty i idź prosto (w środku nie znajdziesz o tej porze dnia żadnych przeciwników). Trzymaj się prawej strony skał.

099

Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, wespnij się po skałach z prawej strony (5).

100

Po chwili zobaczysz wejście do budynku (6), a przed nim kilku eternalistów. Zhakuj wieżyczkę (7) i poczekaj na efekty. Kiedy do wieżyczki zbliży się przeciwnik, rozpocznie się ostrzał. Bardzo możliwe, że urządzenie poradzi sobie ze wszystkimi oponentami, ale jeśli jacyś zostaną, wykończ ich po cichu lub w otwartej walce. Następnie wejdź do budynku (6).

101

Kiedy wejdziesz do budynku, skręć w prawo (8), a dotrzesz do czujki, ustawionej nad wejściem do kolejnego pomieszczenia (szatni), którą zhakuj, a potem po cichu załatw dwóch wrogów. Zrób to jednak bardzo ostrożnie, gdyż możesz wywołać zamieszanie, które sprawi, że zaalarmujesz wrogów, którzy strzegą wizjonerki Fii.

Uwaga! Gdy tylko wejdziesz do budynku, w którym przebywa Fia, bądź ostrożny i nie daj się złapać! Jeśli zaalarmujesz przeciwników, wkrótce dowie się o twojej obecności wizjonerka. Wówczas - po kilku chwilach - nastąpi wybuch reaktora, który sprawi natychmiastowe unicestwienie całej wyspy, a co się z tym wiąże - śmierć głównego bohatera. Jeśli do tego dojdzie, rozpocznie się nowy dzień na Blackreef.

Wyjdź z szatni drzwiami umiejscowionymi po drugiej stronie i skręć w lewo, a potem wejdź do korytarza po prawej stronie. Spotkasz się tutaj z dwoma eternalistami, więc zachowaj czujność. Załatw ich pojedynczo i po cichu.

102
103

Gdy się ich pozbędziesz, idź na koniec korytarza (9) i skręć w prawo. Następnie wejdź do pomieszczenia znajdującego po prawej stronie (10).

104

Teraz bądź szczególnie, gdyż w kolejnym pokoju przebywa Fia. Najczęściej przebywa przy reaktorze (11). Postaraj się ją zajść od tyłu, gdy maluje sprayem ścianę.

105

Zabierz tabliczkę amoku i zbierz rezyduum oraz medalion i wycofaj się. Wyjdź z budynku tą samą drogą, którą tu dotarłeś, gdyż pozbyłeś się przeciwników, którzy pilnowali tej części kompleksu.

Spis treści: Deathloop - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Deathloop - Tropy arsenału: jak zdobyć tabliczkę eteru

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami