Deathloop - tabliczka przeskoku, teleportacja

Odnajdujemy Charliego i zdobywamy tabliczkę przeskoku.

Na tej stronie wyjaśniamy, jak i gdzie zdobyć tabliczkę amoku w Deathloop. Użycie tabliczek sprawia, że możemy skorzystać ze specjalnych mocy, dzięki którym główny bohater zyska przewagę nad wrogami.

  • Tabliczka przeskoku - pozwala niemal natychmiastowo pokonywać nieduże (kilka metrów) odległości, a także przedostawać się w trudno dostępne miejsca
  • Lokacja: Upadaam
  • Pora dnia: południe
  • Wizjoner: Charlie
106

Wyjdź z tuneli drzwi umieszczonymi po prawej stronie. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, wejdź na wzniesienie. Dostań się na murek (1), za którym znajduje się obiekt owinięty żółtą płachtą. Uważaj, gdyż za tą przeszkodą czyha przeciwnik.

107

Gdy dotrzesz do placu przed biblioteką (2), wdrap się na czerwony budynek (3) i wyeliminuj wroga, który stoi na dachu.

108
109

Następnie, trzymając się lewej strony placu, wejdź na wzniesienie (4), z którego zhakuj czujkę (5). Potem przejdź na drugą stronę bramy górą lub dołem.

110

Docierasz do posiadłości Charliego, w której urządził sobie grę fabularną. Przejdź przez most (6), na którym spotkasz tylko jednego oponenta. Załatw go, kiedy się obróci tyłem.

111
112

Kiedy dotrzesz na drugą stronę, wejdź do pomieszczenia na wprost (7). Nie otwieraj białych drzwi. Wewnątrz przejdź przez okno po zadaszeniu i wejdź do przez otwór okienny do kolejnego pomieszczenia (8), gdzie zlikwiduj pojedynczego wroga.

113

Po lewej stronie zobaczysz budynek, w którym rozgrywa się gra Charliego, jednak przed wejściem spotkasz kilku wrogów. Omiń ich, trzymając się muru posiadłości. Poczekaj, aż eternalista (9) odejdzie. Wówczas rusz w kierunku wejścia.

114
115

Od razu kiedy przejdziesz przez drzwi, skręć w lewo (10) i zabij wroga, który stoi przy zielonych oparach. Dotrzesz do drzwi, za którymi skręć w prawo (11). Uważaj jednak, gdyż we wnęce spotkasz się z nieprzyjacielem.

116

Załatw go i idź dalej. Potem skręć w prawo, a dotrzesz do drzwi (12). Wejdź do środka. Za kolejnymi drzwiami stoi dwóch przeciwników. Kiedy je otworzysz, jeden z nich to zauważy i podejdzie, aby je zamknąć. Wykorzystaj to na swoją korzyść i zlikwiduj oponenta, gdy się zbliży. Wcześniej oczywiście się ukryj. Następnie pozbądź się jego kolegi.

117

Ostrożnie podejdź do końca korytarza i skręć w lewo, gdzie natkniesz się na kolejnego przeciwnika (13). Kiedy i jego wyeliminujesz, idź prosto i wejdź po schodach na górę, gdzie - po lewej stronie - czeka kolejny eternalista.

118
119

Kiedy dotrzesz do stanowisk komputerowych, skręć w prawo (14), do niewielkiej wnęki, gdzie odnajdziesz okratowane drzwi (15). Otworzysz je, hakując antenę (16).

120

Wewnątrz niewielkiego pomieszczenia porozmawiaj z 2-Bitem (17), inteligentnym komputerem, który zarządza grą Charliego. Porozmawiaj z nim, by pozbyć się przeciwników z budynku. Wybierz kolejno opcje: Zarządzanie grą Stan: Oderwanie / Ewakuuj cały personel z planety, a wszyscy pozostali wrogowie opuszczą budynek. Zostanie tylko Charlie. Odczekaj chwilę - ok. 1-2 minut - i wtedy wyjdź z pomieszczenia.

121

Charlie korzysta z mocy przeskoku, więc będzie pojawiał się i znikał w losowych miejscach. Obserwuj go z bezpiecznej odległości. Musisz go zabić, gdy pojawi się blisko ciebie. Pamiętaj, aby szybko zareagować, bo po chwili przeniesie się do innego punktu. Ważne, abyś znalazł jakieś miejsce, z którego nie będzie mógł cię zaskoczyć, dlatego stań gdzieś w rogu i czekaj z bronią palną, aż się pojawi.

122

Po tym jak zabijesz Charlie, zabierz tabliczkę i medaliony, a następnie opuść budynek. Przed wejściem do posiadłości stoją eternaliści, których 2-Bit ewakuował. Rzuć im granat pod nogi, a po wybuchu pędź przed siebie i opuść teren posiadłości.

123

W tym celu wbiegnij na platformę (18), za którą znajduje się most. Następnie udaj się do tuneli, aby opuścić dzielnicę.

124

Jeśli w budynku Charliego wywołałeś alarm, musisz rozprawić się ze wszystkimi etenalistami. Wizjoner ukryje się w swoim sanktuarium (19) na ostatnim piętrze. Droga, która prowadzi do tego miejsca, zabezpieczona jest minami laserowymi.

125

Wejście do jego sanktuarium jest zamknięte. Wskocz na dach i przejdź na drugą stronę, aby wejść drugimi drzwiami. Wówczas Charlie ucieknie z powrotem do miejsca, gdzie rozgrywa się gra. Wtedy dojdzie do walki z bossem.

Charlie znika i pojawia się w losowych miejscach, musisz zatem być czujny i strzelić do niego, kiedy się wyłoni. Ważna jest twoja szybkość reakcji.

Następnie: Deathloop - Tropy arsenału: jak zdobyć tabliczkę eteru

Spis treści: Deathloop - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Deathloop - Tropy arsenału: jak zdobyć tabliczkę splotu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami