Deathloop - Najdłuższy dzień (6): otwarcie sejfu, PZP

Rozpoczynamy kolejny dzień na wyspie Blackreef.

Zakończyłeś pierwszy dzień w Updaam i odparłeś pierwszą inwazję Julianny. Rozpoczyna się kolejny dzień w Deathloop.

Tak jak poprzednio obudzisz się o świcie na plaży. Powtórz czynności z zabraniem broni i amunicji, medalionu, hakofalówki i otwarciem drzwi, a także działania związane z otwarciem drzwi z zamkiem elektronicznym w kanałach, za którymi znajdziesz wyposażenie i tabliczkę. Jeśli nie pamiętasz, co dokładnie należy wykonać, zajrzyj na stronę: Deathloop - Najdłuższy dzień (1): plaża, kanały, biblioteka.

Twoim celem znowu jest dotarcie do mieszkania Colta w Updaam, tym razem jednak ubiegniesz Juliannę i otworzysz sejf zanim ona to zrobi, gdyż znasz już kod do sejfu i zrobisz to o poranku. Dzięki temu zdobędziesz PZP.

Drogę do mieszkania Colta znasz. Kiedy wyjdziesz z tuneli, skręć w lewo i zejdź schodami na dół, gdzie przebywają przeciwnicy. Odwróć ich uwagę, rzucając butelkę przed siebie, a potem wejdź po schodach na górę.

049

Następnie wespnij się na taras (1), gdzie zlikwiduj po cichu dwóch oponentów, i wejdź do apartamentu Colta. Przeszukaj mieszkanie. Znajdziesz broń i inne wartościowe przedmioty.

050

Na końcu zajrzyj do sejfu (2), w którym znajdziesz upragnione PZP. Z dokumentu dowiesz się, jak przerwać pętlę, a także poznasz wszystkich wizjonerów - i miejsca, w których przebywają. Te postacie trzeba zabić w ciągu jednego dnia, by zakończyć powtarzający się cykl życia na Blackreef.

051

Kiedy zapoznasz się dokumentem, pojawi się Colt z innej linii czasowej. Po zakończeniu rozmowy dobiegnie końca pierwsze zadanie - Najdłuższy dzień.

052

Przejrzyj teraz tropy wizjonerów i tropy arsenału, które pojawią się w menu. To zadania, które pomogą dorwać wizjonerów i zdobyć potężne moce. Kontynuuj przygodę od misji Wszechobecność, która znajduje się w zakładce Tropy arsenału.

Kiedy zapoznasz się tymi informacjami, opuść dzielnicę.

Następnie: Deathloop - Wszechobecność: wyniki badań na rezyduum, jak odnaleźć Wenjie

Spis treści: Deathloop - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Deathloop - Najdłuższy dzień (5): powrót do mieszkania Colta, pierwsza inwazja Julianny

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami