Deathloop - multiplayer: jak grać Julianną

Chroń pętlę.

Nie od samego początku Deathloop możesz grać jako Julianna. Dopiero po jakimś czasie, gdy zaatakuje cię ona po raz pierwszy - gdy grasz Coltem - będziesz mógł po uruchomieniu gry wybrać opcję Chroń pętlę.

To sprawi, że wcielisz się w Juliannę. Trafisz do biura bohaterki. Kiedy wstaniesz od biurka, odwróć się i wejdź w ciemny portal (1). Potem podejdź do biurka, gdzie siedzi kolejna Julianna (2).

jul1

Następnie wyjdź z pokoju - w miejscu, gdzie był portal, są teraz normalne drzwi. Chwilę po opuszczeniu pomieszczenia, przeniesiesz się do ekranu rozpoczęcia rozgrywki.

Możesz tu wyposażyć broń (3) i moce (4) Julianny, podobnie jak w przypadku Colta. Na początku masz niewielki wybór, ale z czasem zdobędziesz kolejne.

jul2

Na dole wybierzesz też (5), czy chcesz zaatakować dowolnego, losowego gracza, czy też kogoś z listy znajomych.

Kiedy trafisz już do gry, na początku możesz użyć na przykład mocy Maskarady. Sprawia ona, że zamieniasz się wyglądem z jednym ze zwykłych wrogów Colta - przeciwnik wygląda więc jak Julianna (6).

jul5

Ważniejsze jednak jest to, że ty wyglądasz jak zwykły wróg. Pamiętaj jeszcze, żeby starać zachowywać się jak NPC - czyli nie poruszać się zbytnio, nie skakać itp. Jeśli oczywiście chcesz spróbować oszukać Colta.

Grając Julianną zazwyczaj widzisz swój cel (7). W przypadku z naszego przykładu to niedopuszczenie, by Colt zhakował antenę. Jeśli gracz sterujący Coltem da się zauważyć lub gra nieostrożnie, zobaczysz na chwilę na ekranie jego ostatnią pozycję - oznaczoną pomarańczową ikoną (8).

jul3

Warto zastawić pułapkę w miejscu, gdzie spodziewasz się Colta. W otwartej walce bohater ma równe szanse i będzie niebezpieczny, jeśli gracz wyposaży strzelbę. Uważaj więc i planuj starcia odpowiadnio. Wykorzystaj element zaskoczenia.

jul4

Jeśli uda ci się zabić Colta, gracz będzie musiał zaczynać całą pętlę od poranka.

Spis treści: Deathloop - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Deathloop - hakofalówka, hakowanie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami