Deathloop - jak przesunąć czas: zmiana pory dnia

Postęp pętli.

W Deathloop niektóre misje wymagają wyjścia z bazy o konkretnej porze dnia. Masz kontrolę nad czasem i możesz go przesuwać na dwa sposoby.

Pierwszy sposób to po prostu ręczne pominięcie wybranych pór dnia w bazie. Przesuń kursor na wskaźnik aktualnej pory dnia (1) i przytrzymaj lewy przycisk myszy na PC lub A / X na padach, by przejść do kolejnej pory doby. Możesz to robić tyle razy, ile tylko chcesz.

deathloop_przesuwanie_czasu_1

Pamiętaj przy tym, że w momencie trwania wieczoru, kolejne przesunięcie czasu spowoduje restart cyklu (pętli), co ma swoje konsekwencje.

Drugi sposób przesuwania czasu to po prostu rozgrywka. Kiedy wyruszysz do świata gry, a następnie znów wkroczysz do bazy, nastąpi przesunięcie pory dnia. Jeżeli jest ranek, a misja, którą chcesz rozegrać, dzieje się wieczorem, czemu nie spędzić środka dnia na eksploracji lokacji i wykonywaniu innych zadań? Nic nie stracisz, możesz tylko zyskać.

Następnie: Deathloop - leczenie, odzyskiwanie zdrowia

Spis treści: Deathloop - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Deathloop - śmierć i powtórka

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami