Gameplay pokazuje niezrealizowaną grę o Spider-Manie

Projekt powiązany z nienakręconym filmem.

  • Odnaleziono gameplay ze skasowanej gry o Spider-Manie
  • Projekt bazował na nienakręconym filmie Sama Raimiego

Serwis Obscure Gamers opublikował trwający 18 minut materiał z niezrealizowanej gry Spider-Man 4, która powiązana była z filmem o tej samej nazwie - również ostatecznie nie stworzonym.

Mowa o produkcji, którą miał nakręcić Sam Raimi, reżyser trylogii o losach pajęczego herosa z początku XXI wieku. Pomysł na obraz, który kontynuowałaby losy bohatera w wykonaniu Tobeya Maguire'a podobno już istniał, ale ten nigdy nie powstał.

Studio Radical Entertainment rozpoczęło już jednak prace nad grą powiązaną z filmem. Tytuł skasowano, ale odnaleziono materiał z fragmentami rozgrywki z wczesnej wersji projektu.

O ile część elementów jest nieukończonych - przykładowo niektórym przechodniom i przedmiotom brakuje tekstur - o tyle samo miasto wydaje się dopracowane. Według Obscure Games, deweloperzy wykorzystali bowiem mapę z pierwszej części Prototype.

Zaprezentowane w nagraniu przemieszczanie się po Nowym Jorku na pajęczynie, a także system walki, w dużym stopniu przypominają mechanizmy znane z wcześniejszych tytułów na podstawie filmów Sama Raimiego. Wydawcą Spider-Man 4 miało być Activision.

Kilkanaście lat temu gry bazujące na znanych i dużych produkcjach kinowych były popularne. Obecnie pajęczy bohater święci tryumfy w wirtualnej rozrywce, dzięki studiu Insomniac Games i Sony - niedawno zapowiedziano kolejną odsłonę przygód herosa.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami