PlayStation Showcase - wszystkie zapowiedzi i trailery

Podsumowanie pokazu.

Na PlayStation Showcase zaprezentowano szereg gier, które w najbliższych miesiącach i latach ukażą się na PS5 - zarówno od Sony, jak i zewnętrznych deweloperów. Tutaj zbieramy wszystkie ogłoszenia i zwiastuny z prezentacji.

Najważniejsze zapowiedzi i materiały:

Pozostałe zwiastuny i zapowiedzi poniżej.

Project Eve to gra akcji, budząca kojarzenia z serią Bayonetta. Akcję osadzono w niedalekiej przyszłości na zniszczonej Ziemi. Tytułowa bohaterka stanie przed zadaniem uratowania ocalałych przed nowym złem. Nie zabraknie dynamicznych walk z różnymi potworami. Produkcja zmierza nie tylko na PS5, ale też PC i Xbox Series X/S - data premiery jest nieznana.

Tiny Tina's Wonderlands, czyli gra osadzona w świecie Borderlands, ukaże się 25 marca 2022 roku. Nowy zwiastun przedstawia fragmenty rozgrywki z produkcji, w której weźmiemy udział w sesjach RPG prowadzonych przez tytułową Tinę. W planach między innymi walki ze smokami.

Jest też nowy zwiastun Rainbow Six Extraction, czyli nastawionej na kooperację strzelanki z postaciami znanymi z sieciowego Siege. Gracze stawią czoła potworom, które powstały w wyniku zakażenia kosmicznym wirusem. Premiera w styczniu 2022 roku.

Potwierdzono nieoficjalne wieści i poinformowano, że Alan Wake Remastered zadebiutuje 5 października. Opublikowano też nowy zwiastun, który prezentuje odświeżoną wersję gry w akcji. Tytuł zmierza na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Nowy zwiastun Ghostwire: Tokyo przedstawia Hannyę - tajemniczego okultystę, który odpowiada za sprowadzenie na stolicę Japonii nadprzyrodzonych sił, odpowiedzialnych za znikanie mieszkańców. Nagranie pokazuje też fragmenty gameplayu z produkcji studia Tango Gameworks i Bethesdy. Pozycja ukaże się wiosną 2022 roku na PC i PS5.

Zwiastun Guardians of the Galaxy wprowadza do fabuły gry. Wideo przedstawia charyzmatycznego lidera Powszechnego Kościoła Prawdy - niebezpiecznej sekty, obiecującej przywrócenie wszystkiego, co zniszczyła wielka galaktyczna wojna. Tytuł zadebiutuje 26 października na PC i konsolach.

Potwierdzono, że Bloodhunt - battle royale w świecie Vampire: The Masquerade - ukaże się jeszcze w 2021 roku na PS5. Gra dostępna jest obecnie na PC w programie Early Access.

Przedstawiono też nowy zwiastun Deathloop - materiał koncentruje się na warstwie fabularnej gry. Produkcja pojawi się już niedługo, bo 14 września, na PC i PS5.

Zapowiedziano Kid A / Amnesiac - przygotowane przez Radiohead i Epic Games „cyfrowo-analogowe uniwersum stworzone z oryginalnych grafik i nagrań” z okazji 21-lecia albumu Kid A wspomnianego zespołu. Premiera w listopadzie na PC (za pośrednictwem Epic Games Store) i PS5.

Zaprezentowano również Tchia, czyli produkcję inspirowaną Nową Kaledonią. Gracze wcielą się w tytułową bohaterkę, wraz z którą przemierzą otwarty archipelag, wspinając się, szybując, pływając i żeglując. Co ciekawe, postać potrafi przejmować kontrolę nad różnymi zwierzętami i obiektami. Pozycja ukaże się w 2022 roku na PC, PS5 i PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami