Diablo 2 - więcej mikstur na pasku

Przenoszenie większej ilości mikstur leczenia i many.

Mikstury leczenia i many stanowią ważną część rozgrywki w Diablo 2: Resurrected. Bez ich wykorzystania walka, szczególnie na wyższych poziomach trudności, jest niemożliwa. Z tej strony dowiesz się co zrobić by przenosić ich większą ilość na pasku.

Od początku rozgrywki będziesz posiadał cztery mikstury na pasku (1) widocznym u dołu ekranu. Wciśnięcie cyfr 1-4 (w przypadku konsol przycisków d-pad) pozwoli ci wykorzystać odpowiednie z nich. Problemem jest jednak ograniczona liczba miejsc - domyślnie możesz przenosić ich jedynie cztery, po jednej przypisanej do każdej cyfry.

118_diablo_2_wiecej_mikstur_na_pasku

Możesz temu zaradzić ubierając na postać pas (2). Początkowe wersje, jak szarfa, zwiększą ilość mikstur o 4 (do 8), jednak kolejne wersje pozwolą przenosić więcej sztuk (3), powiększając limit do 12, a finalnie do 16. Możesz sprawdzić oferowane przez pas miejsca na mikstury (4) spoglądając na opis przedmiotu.

119_diablo_2_wiecej_mikstur_na_pasku

Pasy zwiększające ilość mikstur do 8 znajdziesz już na początku rozgrywki, te oferujące 12 gniazd po wejściu do drugiego aktu, z kolei te posiadające 16 miejsc zaczną pojawiać się w akcie trzecim. Nie sugeruj się też wyglądem - jeśli znajdziesz unikalną szarfę na 25+ poziom, będzie ona najpewniej oferować 16 miejsc (zamiast 8 jak standardowa wersja tego przedmiotu).

Poprzednio: Diablo 2 - zamknięte skrzynie: klucz, otwieranie

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - hazard: gdzie znaleźć, czy warto korzystać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami