Diablo 2 - mikstura wytrzymałości: bieganie bez limitu

Jak wydłużyć czas sprintu postaci, nielimitowana stamina.

W trakcie rozgrywki w Diablo 2: Resurrected szybko doświadczysz irytującego zjawiska - wyczerpanej wytrzymałości postaci, a co za tym idzie wymuszonego marszu zamiast biegu. Na szczęście jest bardzo proste rozwiązanie tego problemu w postaci mikstury wytrzymałości. Na niniejszej stronie wyjaśniamy skąd ją wziąć i co oferuje.

Prócz paska zdrowia i many twoja postać posiada także jeszcze jeden zasób - wytrzymałość (1) opisaną przez niewielki wskaźnik. Wykorzystywana jest ona do biegania - gdy się wyczerpie postać będzie mogła jedynie maszerować.

114_diablo_2_mikstura_wytrzymalosci_stamina_jak_dziala

Wytrzymałość regeneruje się samoistnie, jednak wyłącznie wtedy gdy nie biegasz i nie walczysz. Jeśli nie trafisz akurat na kapliczkę wytrzymałości, która pozwala przez kilka minut poruszać się bez ograniczeń, możesz do regeneracji wykorzystać mikstury wytrzymałości (2). Często wypadają z potworów, dostępne są także u handlarzy takich jak Akara czy Lysander (3).

115_diablo_2_mikstura_wytrzymalosci_stamina_jak_dziala

Wypicie jednej tego typu mikstury pozwoli ci biegać bez ograniczeń przez 30 sekund. Czas ten możesz jednak wydłużyć spożywając kilka sztuk jedna po drugiej. Dla przykładu, wypicie 10 mikstur wytrzymałości pozwoli na ciągły bieg przez 300 sekund (po 30 sekund za każdą miksturę).

Jest to bardzo przydatne szczególnie podczas pierwszych godzin zabawy, gdy regularnie brakuje wytrzymałości. Z czasem, gdy rozwiniesz atrybut Witalność, staje się to jednak mniejszym problemem i mikstury te przestaną być przez ciebie w ogóle wykorzystywane.

Poprzednio: Diablo 2 - antidotum: usuwanie trucizny, zwiększenie odporności

Spis treści: Diablo 2 - Poradnik, Solucja

Następnie: Diablo 2 - zamknięte skrzynie: klucz, otwieranie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami