Spider-Man zadebiutuje w Marvel's Avengers razem z pierwszym raidem

Plany na przyszłość.

Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego tygodnia, Square Enix opublikowało nową „mapę drogową” rozwoju Marvel's Avengers. Potwierdzono, że jeszcze w tym roku w sieciowym tytule zadebiutuje oczekiwany Spider-Man, dostępny wyłącznie na konsolach PlayStation.

Poniższy rozkład nie obfituje niestety w szczegóły. Człowiek-Pająk ukaże się „jesienią/zimą”, jednocześnie z pierwszym raidem - jak w grach sieciowych określane są większe misje, z wyższym poziomem trudności i najczęściej do wykonania w kooperacji.

1
Prosimy o konkrety

Pierwszy raid związany będzie z Klawem, złoczyńcą wprowadzonym w ostatnim rozszerzeniu z Wakandą i Czarną Panterą. Twórcy szykują dwa poziomy trudności, ale nawet ten niższy ma stanowić „największe wyzwanie, jaki wprowadziliśmy do gry” - zapewniają twórcy.

Do tego nowy rodzaj przeciwników - Echa - oraz podniesienie maksymalnego poziomu doświadczenia. Nie jest obecnie jasne, czy wszystkie te elementy pojawią się jednocześnie, ale na takie plany sugeruje umieszczenie ich na grafice w jednym rzędzie.

Wcześniej - we wrześniu - Marvel's Avengers będzie świętowało pierwszą rocznicę premiery, co przełoży się na społecznościowe aktywności do wykonania i specjalne nagrody do zebrania.

W dalszych planach na ten rok jest przeprojektowanie systemów wyposażenia. Najważniejsze będzie zapewne rozbudowane ulepszanie sprzętu, by - dla przykładu - nie musieć wyrzucać ulubionego egzemplarza wraz z rozwojem postaci. Zmiany dotkną także systemu zbierania surowców - każdy rodzaj otrzyma jedno, określone zastosowanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami