Nioh za darmo w Epic Games Store

W pakiecie z dodatkami.

Epic Games Store udostępnił za darmo dwie kolejne gry: Nioh w stylu Dark Souls (w Edycji Kompletnej) oraz Sheltered, strategię osadzoną w postapokaliptycznym świecie.

W celu odebrania wymienionych produkcji należy wcisnąć przycisk „Pobierz” na kartach katalogowych. Tradycyjnie, oferta ograniczona jest czasowo - zakończy się za tydzień, 16 września, o godzinie 17:00 polskiego czasu. Gry zachowujemy jednak na zawsze.

  • Nioh: The Complete Edition w Epic Games Store - przejdź
  • Sheltered w Epic Games Store - przejdź

Nioh to pozycja przypominająca serię Dark Souls. Wydarzenia osadzono w alternatywnej wersji piętnastowiecznej Japonii. Wcielamy się w Williama - najemnika z Zachodu - współpracującego ze współzałożycielem dynastii Tokugawa. Gra wyróżnia się wysokim stopniem trudności, a Edycja Kompletna obejmuje także trzy DLC.

Sheltered jest produkcją, w której walczymy o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie. W trakcie rozgrywki należy kontrolować posiadane zapasy i stan techniczny schronienia, a także dbać o zdrowie członków rodziny, którą opiekuje się główny bohater.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami